Littelfuse Inc. SMBJ200C
भाग संख्या
SMBJ200C
निर्माता
Littelfuse Inc.
श्रेणी:
TVS - ダイオード
पैकेज
DO-214AA, SMB
डेटाशीत
印度语SMBJ200C.pdf
विवरण
TVS DIODE 200VWM 340.2VC DO214AA
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order SMBJ200C on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the SMBJ200C price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SMBJ200C?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SMBJ200C.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as SMBJ200C pin diagram, SMBJ200C datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
निर्माता Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc.
Package/Case DO-214AA, SMB DO-214AA, SMB DO-214AA, SMB DO-214AA, SMB DO-214AA, SMB
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series SMBJ SMBJ SMBJ SMBJ SMBJ
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels - - - - -
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 200V 200V 200V 200V 200V
Voltage-Breakdown(Min) 211.95V 211.95V 211.95V 211.95V 211.95V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 340.2V 340.2V 340.2V 340.2V 340.2V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 1.9A 1.9A 1.9A 1.9A 1.9A
Power-PeakPulse 600W 600W 600W 600W 600W