Eaton - Electronics Division SMAJE150CA
भाग संख्या
SMAJE150CA
निर्माता
Eaton - Electronics Division
श्रेणी:
TVS - ダイオード
पैकेज
DO-214AC, SMA
डेटाशीत
印度语SMAJE150CA.pdf
विवरण
TVS DIODE 150VWM 243VC SMA
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order SMAJE150CA on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the SMAJE150CA price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SMAJE150CA?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SMAJE150CA.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as SMAJE150CA pin diagram, SMAJE150CA datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series SMAJE SMAJE SMAJE SMAJE SMAJE
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels - - - - -
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 150V 150V 150V 150V 150V
Voltage-Breakdown(Min) 167V 167V 167V 167V 167V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 243V 243V 243V 243V 243V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 1.7A 1.7A 1.7A 1.7A 1.7A
Power-PeakPulse 400W 400W 400W 400W 400W