Taiwan Semiconductor Corporation SMAJ10CH
भाग संख्या
SMAJ10CH
निर्माता
Taiwan Semiconductor Corporation
श्रेणी:
TVS - ダイオード
पैकेज
DO-214AC, SMA
डेटाशीत
SMAJ10CH.pdf
विवरण
TVS DIODE 10VWM 18.8VC DO214AC
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order SMAJ10CH on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the SMAJ10CH price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SMAJ10CH?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SMAJ10CH.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as SMAJ10CH pin diagram, SMAJ10CH datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels - - - - -
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 10V 10V 10V 10V 10V
Voltage-Breakdown(Min) 11.1V 11.1V 11.1V 11.1V 11.1V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 18.8V 18.8V 18.8V 18.8V 18.8V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 21.3A 21.3A 21.3A 21.3A 21.3A
Power-PeakPulse 400W 400W 400W 400W 400W