Signal Transformer SCH114-181
भाग संख्या
SCH114-181
निर्माता
Signal Transformer
श्रेणी:
固定インダクタ
पैकेज
Nonstandard
डेटाशीत
印度语SCH114-181.pdf
विवरण
FIXED IND 180UH 900MA 589MOHM SM
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order SCH114-181 on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the SCH114-181 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SCH114-181?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SCH114-181.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as SCH114-181 pin diagram, SCH114-181 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series SCH114 SCH114 SCH114 SCH114 SCH114
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound
Material-Core - - - - -
Inductance 180 µH 180 µH 180 µH 180 µH 180 µH
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
CurrentRating(Amps) 900 mA 900 mA 900 mA 900 mA 900 mA
Current-Saturation(Isat) 1A 1A 1A 1A 1A
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 589mOhm Max 589mOhm Max 589mOhm Max 589mOhm Max 589mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz