Signal Transformer SC32B-220
भाग संख्या
SC32B-220
निर्माता
Signal Transformer
श्रेणी:
固定インダクタ
पैकेज
Nonstandard
डेटाशीत
印度语SC32B-220.pdf
विवरण
FIXED IND 22UH 740MA 470MOHM SMD
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order SC32B-220 on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the SC32B-220 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SC32B-220?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SC32B-220.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as SC32B-220 pin diagram, SC32B-220 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
चित्र SC32B-100 SC32B-101 SC32B-120 SC32B-121 SC32B-150
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series SC32B SC32B SC32B SC32B SC32B
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound
Material-Core - - - - -
Inductance 22 µH 22 µH 22 µH 22 µH 22 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 740 mA 740 mA 740 mA 740 mA 740 mA
Current-Saturation(Isat) 500mA 500mA 500mA 500mA 500mA
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 470mOhm Max 470mOhm Max 470mOhm Max 470mOhm Max 470mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz