Signal Transformer SC108-391
भाग संख्या
SC108-391
निर्माता
Signal Transformer
श्रेणी:
固定インダクタ
पैकेज
Nonstandard
डेटाशीत
印度语SC108-391.pdf
विवरण
FIXED IND 390UH 800MA 670MOHM SM
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order SC108-391 on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the SC108-391 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SC108-391?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SC108-391.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as SC108-391 pin diagram, SC108-391 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
चित्र SC108-101 SC108-102 SC108-120 SC108-121 SC108-122
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series SC108 SC108 SC108 SC108 SC108
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound
Material-Core - - - - -
Inductance 390 µH 390 µH 390 µH 390 µH 390 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 800 mA 800 mA 800 mA 800 mA 800 mA
Current-Saturation(Isat) 800mA 800mA 800mA 800mA 800mA
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 670mOhm Max 670mOhm Max 670mOhm Max 670mOhm Max 670mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz