SC104B-330.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SC104B-330.
| चित्र |
| भाग संख्या | SC104B-100 | SC104B-101 | SC104B-120 | SC104B-121 | SC104B-150 |
| Package/Case | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard |
| Series | SC104B | SC104B | SC104B | SC104B | SC104B |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | - | - | - | - | - |
| Material-Core | - | - | - | - | - |
| Inductance | 33 µH | 33 µH | 33 µH | 33 µH | 33 µH |
| Tolerance | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% |
| CurrentRating(Amps) | 1.9 A | 1.9 A | 1.9 A | 1.9 A | 1.9 A |
| Current-Saturation(Isat) | 1.26A | 1.26A | 1.26A | 1.26A | 1.26A |
| Shielding | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded |
| DCResistance(DCR) | 140mOhm Max | 140mOhm Max | 140mOhm Max | 140mOhm Max | 140mOhm Max |
| Q@Freq | - | - | - | - | - |
| Frequency-SelfResonant | - | - | - | - | - |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| InductanceFrequency-Test | 2.52 MHz | 2.52 MHz | 2.52 MHz | 2.52 MHz | 2.52 MHz |