Vishay General Semiconductor - Diodes Division SA60CAHE3/73
भाग संख्या
SA60CAHE3/73
निर्माता
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
श्रेणी:
TVS - ダイオード
पैकेज
DO-204AC, DO-15, Axial
डेटाशीत
印度语SA60CAHE3/73.pdf
विवरण
TVS DIODE 60VWM 96.8VC DO204AC
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order SA60CAHE3/73 on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the SA60CAHE3/73 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SA60CAHE3/73?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SA60CAHE3/73.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Tape & Box (TB) Tape & Box (TB) Tape & Box (TB) Tape & Box (TB) Tape & Box (TB)
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels - - - - -
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 60V 60V 60V 60V 60V
Voltage-Breakdown(Min) 66.7V 66.7V 66.7V 66.7V 66.7V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 96.8V 96.8V 96.8V 96.8V 96.8V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 5.2A 5.2A 5.2A 5.2A 5.2A
Power-PeakPulse 500W 500W 500W 500W 500W