CTS Resistor Products S41X083103JP
भाग संख्या
S41X083103JP
निर्माता
CTS Resistor Products
श्रेणी:
抵抗ネットワーク、アレイ
पैकेज
0804, Convex, Long Side Terminals
डेटाशीत
印度语S41X083103JP.pdf
विवरण
RES ARRAY 4 RES 10K OHM 0402
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order S41X083103JP on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the S41X083103JP price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of S41X083103JP?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of S41X083103JP.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Series S4x S4x S4x S4x S4x
ProductStatus Active Active Active Active Active
CircuitType Isolated Isolated Isolated Isolated Isolated
Resistance(Ohms) 10k 10k 10k 10k 10k
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
NumberofResistors 4 4 4 4 4
ResistorMatchingRatio - - - - -
Resistor-Ratio-Drift - - - - -
NumberofPins 8 8 8 8 8
PowerPerElement 31mW 31mW 31mW 31mW 31mW
TemperatureCoefficient ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.079 L x 0.039 W (2.00mm x 1.00mm) 0.079 L x 0.039 W (2.00mm x 1.00mm) 0.079 L x 0.039 W (2.00mm x 1.00mm) 0.079 L x 0.039 W (2.00mm x 1.00mm) 0.079 L x 0.039 W (2.00mm x 1.00mm)