S2010DTP.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of S2010DTP.
| चित्र |
| Packaging | Tube | Tube | Tube | Tube | Tube |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| Voltage-OffState | 200 V | 200 V | 200 V | 200 V | 200 V |
| Voltage-GateTrigger(Vgt)(Max) | 1.5 V | 1.5 V | 1.5 V | 1.5 V | 1.5 V |
| Current-GateTrigger(Igt)(Max) | 15 mA | 15 mA | 15 mA | 15 mA | 15 mA |
| Voltage-OnState(Vtm)(Max) | 1.6 V | 1.6 V | 1.6 V | 1.6 V | 1.6 V |
| Current-OnState(It(AV))(Max) | 6.4 A | 6.4 A | 6.4 A | 6.4 A | 6.4 A |
| Current-OnState(It(RMS))(Max) | 10 A | 10 A | 10 A | 10 A | 10 A |
| Current-Hold(Ih)(Max) | 30 mA | 30 mA | 30 mA | 30 mA | 30 mA |
| Current-OffState(Max) | 10 µA | 10 µA | 10 µA | 10 µA | 10 µA |
| Current-NonRepSurge5060Hz(Itsm) | 83A, 100A | 83A, 100A | 83A, 100A | 83A, 100A | 83A, 100A |