S05(H)IS3.3-1WH2.pdf
| चित्र |
| निर्माता | HenLv Power | HenLv Power | HenLv Power | HenLv Power | HenLv Power |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Isolated Module | Isolated Module | Isolated Module | Isolated Module | Isolated Module |
| NumberofOutputs | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-Input(Min) | 4.75V | 4.75V | 4.75V | 4.75V | 4.75V |
| Voltage-Input(Max) | 5.25V | 5.25V | 5.25V | 5.25V | 5.25V |
| Voltage-Output1 | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V |
| Voltage-Output2 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output3 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output4 | - | - | - | - | - |
| Current-Output(Max) | 303mA | 303mA | 303mA | 303mA | 303mA |
| Power(Watts) | 1 W | 1 W | 1 W | 1 W | 1 W |
| Voltage-Isolation | 3 kV | 3 kV | 3 kV | 3 kV | 3 kV |
| Features | - | - | - | - | - |
| Efficiency | 80% | 80% | 80% | 80% | 80% |
| MountingType | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| Size/Dimension | 0.77 L x 0.24 W x 0.39 H (19.6mm x 6.0mm x 10.0mm) | 0.77 L x 0.24 W x 0.39 H (19.6mm x 6.0mm x 10.0mm) | 0.77 L x 0.24 W x 0.39 H (19.6mm x 6.0mm x 10.0mm) | 0.77 L x 0.24 W x 0.39 H (19.6mm x 6.0mm x 10.0mm) | 0.77 L x 0.24 W x 0.39 H (19.6mm x 6.0mm x 10.0mm) |