Bourns Inc. RL110S-181L
भाग संख्या
RL110S-181L
निर्माता
Bourns Inc.
श्रेणी:
固定インダクタ
पैकेज
Radial, Vertical Cylinder, 4 Leads
डेटाशीत
印度语RL110S-181L.pdf
विवरण
FIXED IND 180UH 920MA 260MOHM TH
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order RL110S-181L on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the RL110S-181L price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of RL110S-181L?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of RL110S-181L.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
निर्माता Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series RL110S RL110S RL110S RL110S RL110S
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 180 µH 180 µH 180 µH 180 µH 180 µH
Tolerance ±15% ±15% ±15% ±15% ±15%
CurrentRating(Amps) 920 mA 920 mA 920 mA 920 mA 920 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 260mOhm Max 260mOhm Max 260mOhm Max 260mOhm Max 260mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant 3.3MHz 3.3MHz 3.3MHz 3.3MHz 3.3MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -30°C ~ 100°C -30°C ~ 100°C -30°C ~ 100°C -30°C ~ 100°C -30°C ~ 100°C
InductanceFrequency-Test 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz