Bourns Inc. RL110-471K
भाग संख्या
RL110-471K
निर्माता
Bourns Inc.
श्रेणी:
固定インダクタ
पैकेज
Radial, Vertical Cylinder, 4 Leads (Open)
डेटाशीत
印度语RL110-471K.pdf
विवरण
FIXED IND 470UH 780MA 710MOHM TH
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order RL110-471K on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the RL110-471K price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of RL110-471K?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of RL110-471K.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as RL110-471K pin diagram, RL110-471K datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
निर्माता Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series RL110 RL110 RL110 RL110 RL110
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 470 µH 470 µH 470 µH 470 µH 470 µH
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
CurrentRating(Amps) 780 mA 780 mA 780 mA 780 mA 780 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 710mOhm Max 710mOhm Max 710mOhm Max 710mOhm Max 710mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant 2.5MHz 2.5MHz 2.5MHz 2.5MHz 2.5MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -30°C ~ 100°C -30°C ~ 100°C -30°C ~ 100°C -30°C ~ 100°C -30°C ~ 100°C
InductanceFrequency-Test 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz