Amphenol Custom Cable Q-7101U0005003I
भाग संख्या
Q-7101U0005003I
निर्माता
Amphenol Custom Cable
श्रेणी:
同軸ケーブル (RF)
पैकेज
डेटाशीत
印度语Q-7101U0005003I.pdf
विवरण
SMA-SJ/N-SJB G316 3I
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order Q-7101U0005003I on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the Q-7101U0005003I price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of Q-7101U0005003I?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Bag Bag Bag Bag Bag
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
Style RP-SMA to N-Type RP-SMA to N-Type RP-SMA to N-Type RP-SMA to N-Type RP-SMA to N-Type
1stConnector RP-SMA Jack RP-SMA Jack RP-SMA Jack RP-SMA Jack RP-SMA Jack
1stContactGender Male Male Male Male Male
1stConnectorMountingFeature - - - - -
2ndConnector N-Type Jack N-Type Jack N-Type Jack N-Type Jack N-Type Jack
2ndContactGender Female Female Female Female Female
2ndConnectorMountingType Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount
Length 3.000 (76.20mm) 3.000 (76.20mm) 3.000 (76.20mm) 3.000 (76.20mm) 3.000 (76.20mm)
CableType RG-316 RG-316 RG-316 RG-316 RG-316
CableImpedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
ConnectorImpedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
OverallImpedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Frequency-Max 3 GHz 3 GHz 3 GHz 3 GHz 3 GHz