API Delevan Inc. PT400-1750-VM
भाग संख्या
PT400-1750-VM
निर्माता
API Delevan Inc.
श्रेणी:
固定インダクタ
पैकेज
Radial, Vertical, 4 Leads (Open)
डेटाशीत
印度语PT400-1750-VM.pdf
विवरण
FIXED IND 400UH 6A 110 MOHM TH
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order PT400-1750-VM on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the PT400-1750-VM price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of PT400-1750-VM?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PT400-1750-VM.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
निर्माता API Delevan Inc. API Delevan Inc. API Delevan Inc. API Delevan Inc. API Delevan Inc.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series PT PT PT PT PT
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Toroidal Toroidal Toroidal Toroidal Toroidal
Material-Core Iron Powder Iron Powder Iron Powder Iron Powder Iron Powder
Inductance 400 µH 400 µH 400 µH 400 µH 400 µH
Tolerance ±15% ±15% ±15% ±15% ±15%
CurrentRating(Amps) 6 A 6 A 6 A 6 A 6 A
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 110mOhm Max 110mOhm Max 110mOhm Max 110mOhm Max 110mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature - - - - -
InductanceFrequency-Test 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz