API Delevan Inc. PT300-1500-VM
भाग संख्या
PT300-1500-VM
निर्माता
API Delevan Inc.
श्रेणी:
固定インダクタ
पैकेज
Radial, Vertical, 4 Leads (Open)
डेटाशीत
印度语PT300-1500-VM.pdf
विवरण
FIXED IND 300UH 5.5A 100 MOHM TH
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order PT300-1500-VM on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the PT300-1500-VM price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of PT300-1500-VM?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PT300-1500-VM.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
निर्माता API Delevan Inc. API Delevan Inc. API Delevan Inc. API Delevan Inc. API Delevan Inc.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series PT PT PT PT PT
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Toroidal Toroidal Toroidal Toroidal Toroidal
Material-Core Iron Powder Iron Powder Iron Powder Iron Powder Iron Powder
Inductance 300 µH 300 µH 300 µH 300 µH 300 µH
Tolerance ±15% ±15% ±15% ±15% ±15%
CurrentRating(Amps) 5.5 A 5.5 A 5.5 A 5.5 A 5.5 A
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 100mOhm Max 100mOhm Max 100mOhm Max 100mOhm Max 100mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature - - - - -
InductanceFrequency-Test 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz