Brady Corporation PS-C-1000-YL-J
भाग संख्या
PS-C-1000-YL-J
निर्माता
Brady Corporation
श्रेणी:
ラベル、ラベリング
पैकेज
डेटाशीत
印度语PS-C-1000-YL-J.pdf
विवरण
HEAT SHRINK TUBING, 1 IN DIA X 1
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order PS-C-1000-YL-J on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the PS-C-1000-YL-J price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of PS-C-1000-YL-J?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
निर्माता Brady Corporation Brady Corporation Brady Corporation Brady Corporation Brady Corporation
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series PermaSleeve® PermaSleeve® PermaSleeve® PermaSleeve® PermaSleeve®
ProductStatus Active Active Active Active Active
LabelType Heat Shrinkable Heat Shrinkable Heat Shrinkable Heat Shrinkable Heat Shrinkable
LabelSize 1.00 W x 1.80 Dia (25.4mm x 45.7mm); Cable O.D. 0.38 ~ 0.95 (9.5mm ~ 24.1mm) 1.00 W x 1.80 Dia (25.4mm x 45.7mm); Cable O.D. 0.38 ~ 0.95 (9.5mm ~ 24.1mm) 1.00 W x 1.80 Dia (25.4mm x 45.7mm); Cable O.D. 0.38 ~ 0.95 (9.5mm ~ 24.1mm) 1.00 W x 1.80 Dia (25.4mm x 45.7mm); Cable O.D. 0.38 ~ 0.95 (9.5mm ~ 24.1mm) 1.00 W x 1.80 Dia (25.4mm x 45.7mm); Cable O.D. 0.38 ~ 0.95 (9.5mm ~ 24.1mm)