Pulse Electronics Power PM5449.821NLT
भाग संख्या
PM5449.821NLT
निर्माता
Pulse Electronics Power
श्रेणी:
固定インダクタ
पैकेज
Nonstandard
डेटाशीत
PM5449.821NLT.pdf
विवरण
FIXED IND 820NH 19A 4.4MOHM SMD
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order PM5449.821NLT on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the PM5449.821NLT price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of PM5449.821NLT?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PM5449.821NLT.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series PM5449.xxxNLT PM5449.xxxNLT PM5449.xxxNLT PM5449.xxxNLT PM5449.xxxNLT
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Molded Molded Molded Molded Molded
Material-Core - - - - -
Inductance 820 nH 820 nH 820 nH 820 nH 820 nH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 19 A 19 A 19 A 19 A 19 A
Current-Saturation(Isat) 19A 19A 19A 19A 19A
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 4.4mOhm Max 4.4mOhm Max 4.4mOhm Max 4.4mOhm Max 4.4mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz