Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PM5405.152NLT.
| चित्र |
| Package/Case | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard |
| Series | PM5405 | PM5405 | PM5405 | PM5405 | PM5405 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Molded | Molded | Molded | Molded | Molded |
| Material-Core | - | - | - | - | - |
| Inductance | 1.5 µH | 1.5 µH | 1.5 µH | 1.5 µH | 1.5 µH |
| Tolerance | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% |
| CurrentRating(Amps) | 19 A | 19 A | 19 A | 19 A | 19 A |
| Current-Saturation(Isat) | 35A | 35A | 35A | 35A | 35A |
| Shielding | Shielded | Shielded | Shielded | Shielded | Shielded |
| DCResistance(DCR) | 5.5mOhm Max | 5.5mOhm Max | 5.5mOhm Max | 5.5mOhm Max | 5.5mOhm Max |
| Q@Freq | - | - | - | - | - |
| Frequency-SelfResonant | - | - | - | - | - |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| InductanceFrequency-Test | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz |