PM4547.221NLT.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PM4547.221NLT.
| चित्र |
| Package/Case | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard |
| Series | PM4547 | PM4547 | PM4547 | PM4547 | PM4547 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Molded | Molded | Molded | Molded | Molded |
| Material-Core | - | - | - | - | - |
| Inductance | 220 nH | 220 nH | 220 nH | 220 nH | 220 nH |
| Tolerance | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% |
| CurrentRating(Amps) | 7 A | 7 A | 7 A | 7 A | 7 A |
| Current-Saturation(Isat) | 10.8A | 10.8A | 10.8A | 10.8A | 10.8A |
| Shielding | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded |
| DCResistance(DCR) | 17mOhm Max | 17mOhm Max | 17mOhm Max | 17mOhm Max | 17mOhm Max |
| Q@Freq | - | - | - | - | - |
| Frequency-SelfResonant | - | - | - | - | - |
| Ratings | AEC-Q200 | AEC-Q200 | AEC-Q200 | AEC-Q200 | AEC-Q200 |
| InductanceFrequency-Test | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz |