PM4343.472NLT.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PM4343.472NLT.
| चित्र |
| Package/Case | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Molded | Molded | Molded | Molded | Molded |
| Material-Core | - | - | - | - | - |
| Inductance | 4.7 µH | 4.7 µH | 4.7 µH | 4.7 µH | 4.7 µH |
| Tolerance | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% |
| CurrentRating(Amps) | 13.5 A | 13.5 A | 13.5 A | 13.5 A | 13.5 A |
| Current-Saturation(Isat) | 28A | 28A | 28A | 28A | 28A |
| Shielding | Shielded | Shielded | Shielded | Shielded | Shielded |
| DCResistance(DCR) | 8.4mOhm Max | 8.4mOhm Max | 8.4mOhm Max | 8.4mOhm Max | 8.4mOhm Max |
| Q@Freq | - | - | - | - | - |
| Frequency-SelfResonant | - | - | - | - | - |
| Ratings | AEC-Q200 | AEC-Q200 | AEC-Q200 | AEC-Q200 | AEC-Q200 |
| InductanceFrequency-Test | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz |