PIC16F627-04/P.pdf
| चित्र |
| निर्माता | WEC | WEC | WEC | WEC | WEC |
| Package/Case | 18-DIP (0.300", 7.62mm) | 18-DIP (0.300", 7.62mm) | 18-DIP (0.300", 7.62mm) | 18-DIP (0.300", 7.62mm) | 18-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Packaging | Bulk,Tube | Bulk,Tube | Bulk,Tube | Bulk,Tube | Bulk,Tube |
| Series | PIC® 16F | PIC® 16F | PIC® 16F | PIC® 16F | PIC® 16F |
| ProductStatus | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS |
| CoreProcessor | 4MHz | 4MHz | 4MHz | 4MHz | 4MHz |