Taiwan Semiconductor Corporation PGSMAJ51A E2G
भाग संख्या
PGSMAJ51A E2G
निर्माता
Taiwan Semiconductor Corporation
श्रेणी:
TVS - ダイオード
पैकेज
DO-214AC, SMA
डेटाशीत
印度语PGSMAJ51A E2G.pdf
विवरण
TVS DIODE 51VWM 82.4VC DO214AC
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order PGSMAJ51A E2G on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the PGSMAJ51A E2G price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of PGSMAJ51A E2G?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PGSMAJ51A E2G.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels 1 1 1 1 1
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 51V 51V 51V 51V 51V
Voltage-Breakdown(Min) 56.7V 56.7V 56.7V 56.7V 56.7V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 82.4V 82.4V 82.4V 82.4V 82.4V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 4.9A 4.9A 4.9A 4.9A 4.9A
Power-PeakPulse 400W 400W 400W 400W 400W