Taiwan Semiconductor Corporation PGSMAJ45A E3G
भाग संख्या
PGSMAJ45A E3G
निर्माता
Taiwan Semiconductor Corporation
श्रेणी:
TVS - ダイオード
पैकेज
DO-214AC, SMA
डेटाशीत
印度语PGSMAJ45A E3G.pdf
विवरण
TVS DIODE 45VWM 72.7VC DO214AC
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order PGSMAJ45A E3G on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the PGSMAJ45A E3G price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of PGSMAJ45A E3G?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PGSMAJ45A E3G.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels 1 1 1 1 1
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 45V 45V 45V 45V 45V
Voltage-Breakdown(Min) 50V 50V 50V 50V 50V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 72.7V 72.7V 72.7V 72.7V 72.7V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 5.5A 5.5A 5.5A 5.5A 5.5A
Power-PeakPulse 400W 400W 400W 400W 400W