PBC-012A2F7.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PBC-012A2F7.
| चित्र |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | PBC | PBC | PBC | PBC | PBC |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| CoilVoltage | 110VAC | 110VAC | 110VAC | 110VAC | 110VAC |
| ContactRating(Current) | 12 A | 12 A | 12 A | 12 A | 12 A |
| SwitchingVoltage | 380VAC - Max | 380VAC - Max | 380VAC - Max | 380VAC - Max | 380VAC - Max |
| OperatingTemperature | -5°C ~ 40°C | -5°C ~ 40°C | -5°C ~ 40°C | -5°C ~ 40°C | -5°C ~ 40°C |
| MustOperateVoltage | 93.5 VAC | 93.5 VAC | 93.5 VAC | 93.5 VAC | 93.5 VAC |