Diodes Incorporated PB5000029
भाग संख्या
PB5000029
निर्माता
Diodes Incorporated
श्रेणी:
発振器
पैकेज
डेटाशीत
印度语PB5000029.pdf
विवरण
XTAL OSC XO 50.0000MHZ PECL
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order PB5000029 on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the PB5000029 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of PB5000029?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PB5000029.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as PB5000029 pin diagram, PB5000029 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case - - - - -
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series SaRonix-eCera™ PB SaRonix-eCera™ PB SaRonix-eCera™ PB SaRonix-eCera™ PB SaRonix-eCera™ PB
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator Crystal Crystal Crystal Crystal Crystal
Type XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 50 MHz 50 MHz 50 MHz 50 MHz 50 MHz
Function - - - - -
Output PECL PECL PECL PECL PECL
Voltage-Supply 2.5V 2.5V 2.5V 2.5V 2.5V
FrequencyStability - - - - -
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) - - - - -
Ratings - - - - -
MountingType - - - - -
Size/Dimension 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)