Diotec Semiconductor P4SMAJ7.5
भाग संख्या
P4SMAJ7.5
निर्माता
Diotec Semiconductor
श्रेणी:
TVS - ダイオード
पैकेज
DO-214AC, SMA
डेटाशीत
印度语P4SMAJ7.5.pdf
विवरण
TVSDIODE,SMA,7.5V,400W,UNI
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order P4SMAJ7.5 on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the P4SMAJ7.5 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of P4SMAJ7.5?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of P4SMAJ7.5.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as P4SMAJ7.5 pin diagram, P4SMAJ7.5 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA
Packaging Strip Strip Strip Strip Strip
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels 1 1 1 1 1
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 7.5V 7.5V 7.5V 7.5V 7.5V
Voltage-Breakdown(Min) 8.3V 8.3V 8.3V 8.3V 8.3V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 14.3V 14.3V 14.3V 14.3V 14.3V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 28A 28A 28A 28A 28A
Power-PeakPulse 400W 400W 400W 400W 400W