Diotec Semiconductor P4SMAJ170CA
भाग संख्या
P4SMAJ170CA
निर्माता
Diotec Semiconductor
श्रेणी:
TVS - ダイオード
पैकेज
DO-214AC, SMA
डेटाशीत
印度语P4SMAJ170CA.pdf
विवरण
TVSDIODE,SMA,170V,400W,BI
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order P4SMAJ170CA on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the P4SMAJ170CA price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of P4SMAJ170CA?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of P4SMAJ170CA.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA
Packaging Strip Strip Strip Strip Strip
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels - - - - -
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 170V 170V 170V 170V 170V
Voltage-Breakdown(Min) 189V 189V 189V 189V 189V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 275V 275V 275V 275V 275V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 1.5A 1.5A 1.5A 1.5A 1.5A
Power-PeakPulse 400W 400W 400W 400W 400W