Rectron USA P4KE51CA
भाग संख्या
P4KE51CA
निर्माता
Rectron USA
श्रेणी:
TVS - ダイオード
पैकेज
DO-204AL, DO-41, Axial
डेटाशीत
印度语P4KE51CA.pdf
विवरण
TVS DIODE 51VWM 70.1VC DO41
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order P4KE51CA on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the P4KE51CA price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of P4KE51CA?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of P4KE51CA.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as P4KE51CA pin diagram, P4KE51CA datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
निर्माता Rectron USA Rectron USA Rectron USA Rectron USA Rectron USA
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series P4KE P4KE P4KE P4KE P4KE
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels - - - - -
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 51V 51V 51V 51V 51V
Voltage-Breakdown(Min) - - - - -
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 70.1V 70.1V 70.1V 70.1V 70.1V
Current-PeakPulse(10/1000µs) - - - - -
Power-PeakPulse 400W 400W 400W 400W 400W