Taiwan Semiconductor Corporation P4KE400A
भाग संख्या
P4KE400A
निर्माता
Taiwan Semiconductor Corporation
श्रेणी:
TVS - ダイオード
पैकेज
DO-204AL, DO-41, Axial
डेटाशीत
印度语P4KE400A.pdf
विवरण
TVS DIODE 342VWM 548VC DO204AL
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order P4KE400A on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the P4KE400A price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of P4KE400A?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of P4KE400A.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as P4KE400A pin diagram, P4KE400A datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series P4KE P4KE P4KE P4KE P4KE
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels 1 1 1 1 1
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 342V 342V 342V 342V 342V
Voltage-Breakdown(Min) 380V 380V 380V 380V 380V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 548V 548V 548V 548V 548V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 760mA 760mA 760mA 760mA 760mA
Power-PeakPulse 400W 400W 400W 400W 400W