Polytron P34-48S-04
भाग संख्या
P34-48S-04
निर्माता
Polytron
श्रेणी:
AC DC コンバータ
पैकेज
7-DIP Module, 5 Leads
डेटाशीत
印度语P34-48S-04.pdf
विवरण
AC/DC CONVERTER 48V
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order P34-48S-04 on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the P34-48S-04 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of P34-48S-04?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of P34-48S-04.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as P34-48S-04 pin diagram, P34-48S-04 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
निर्माता Polytron Polytron Polytron Polytron Polytron
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series P3 P3 P3 P3 P3
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Enclosed Enclosed Enclosed Enclosed Enclosed
NumberofOutputs 1 1 1 1 1
Voltage-Input 105 ~ 125 VAC 105 ~ 125 VAC 105 ~ 125 VAC 105 ~ 125 VAC 105 ~ 125 VAC
Voltage-Output1 48V 48V 48V 48V 48V
Voltage-Output2 - - - - -
Voltage-Output3 - - - - -
Voltage-Output4 - - - - -
Current-Output(Max) 200mA 200mA 200mA 200mA 200mA
Power(Watts) - - - - -
Applications ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial)
Features SCP SCP SCP SCP SCP
OperatingTemperature -25°C ~ 71°C -25°C ~ 71°C -25°C ~ 71°C -25°C ~ 71°C -25°C ~ 71°C
Efficiency - - - - -
MountingType Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole
Size/Dimension 3.50 L x 2.50 W x 1.56 H (88.9mm x 63.5mm x 39.6mm) 3.50 L x 2.50 W x 1.56 H (88.9mm x 63.5mm x 39.6mm) 3.50 L x 2.50 W x 1.56 H (88.9mm x 63.5mm x 39.6mm) 3.50 L x 2.50 W x 1.56 H (88.9mm x 63.5mm x 39.6mm) 3.50 L x 2.50 W x 1.56 H (88.9mm x 63.5mm x 39.6mm)