Polytron P33-10SAX
भाग संख्या
P33-10SAX
निर्माता
Polytron
श्रेणी:
AC DC コンバータ
पैकेज
7-DIP Module
डेटाशीत
印度语P33-10SAX.pdf
विवरण
AC/DC CONVERTER 10V
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order P33-10SAX on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the P33-10SAX price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of P33-10SAX?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of P33-10SAX.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as P33-10SAX pin diagram, P33-10SAX datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
निर्माता Polytron Polytron Polytron Polytron Polytron
Package/Case 7-DIP Module 7-DIP Module 7-DIP Module 7-DIP Module 7-DIP Module
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series P3 P3 P3 P3 P3
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Enclosed Enclosed Enclosed Enclosed Enclosed
NumberofOutputs 1 1 1 1 1
Voltage-Input 115 ~ 220 VAC 115 ~ 220 VAC 115 ~ 220 VAC 115 ~ 220 VAC 115 ~ 220 VAC
Voltage-Output1 10V 10V 10V 10V 10V
Voltage-Output2 - - - - -
Voltage-Output3 - - - - -
Voltage-Output4 - - - - -
Current-Output(Max) 150mA 150mA 150mA 150mA 150mA
Power(Watts) - - - - -
Applications ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial)
Features SCP SCP SCP SCP SCP
OperatingTemperature -25°C ~ 71°C -25°C ~ 71°C -25°C ~ 71°C -25°C ~ 71°C -25°C ~ 71°C
Efficiency - - - - -
MountingType Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole
Size/Dimension 3.50 L x 2.50 W x 0.88 H (88.9mm x 63.5mm x 22.4mm) 3.50 L x 2.50 W x 0.88 H (88.9mm x 63.5mm x 22.4mm) 3.50 L x 2.50 W x 0.88 H (88.9mm x 63.5mm x 22.4mm) 3.50 L x 2.50 W x 0.88 H (88.9mm x 63.5mm x 22.4mm) 3.50 L x 2.50 W x 0.88 H (88.9mm x 63.5mm x 22.4mm)