Matrix Orbital OK202-25-OW-E
भाग संख्या
OK202-25-OW-E
निर्माता
Matrix Orbital
श्रेणी:
ディスプレイ モジュール - LCD、OLED 文字および数値
पैकेज
डेटाशीत
印度语OK202-25-OW-E.pdf
विवरण
OLED MODULE 40DIG 20 X 2
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order OK202-25-OW-E on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the OK202-25-OW-E price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of OK202-25-OW-E?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of OK202-25-OW-E.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
निर्माता Matrix Orbital Matrix Orbital Matrix Orbital Matrix Orbital Matrix Orbital
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
NumberofCharacters 40 40 40 40 40
DisplayFormat 20 x 2 20 x 2 20 x 2 20 x 2 20 x 2
CharacterFormat - - - - -
DisplayType OLED OLED OLED OLED OLED
DisplayMode - - - - -
CharacterSize 5.55mm H x 3.20mm W 5.55mm H x 3.20mm W 5.55mm H x 3.20mm W 5.55mm H x 3.20mm W 5.55mm H x 3.20mm W
OutlineLxWxH 116.00mm x 37.00mm x 25.00mm 116.00mm x 37.00mm x 25.00mm 116.00mm x 37.00mm x 25.00mm 116.00mm x 37.00mm x 25.00mm 116.00mm x 37.00mm x 25.00mm
ViewingArea 85.00mm L x 18.60mm W 85.00mm L x 18.60mm W 85.00mm L x 18.60mm W 85.00mm L x 18.60mm W 85.00mm L x 18.60mm W
Backlight - - - - -
Voltage-Supply 4.75V ~ 5.25V 4.75V ~ 5.25V 4.75V ~ 5.25V 4.75V ~ 5.25V 4.75V ~ 5.25V
DotSize 0.60mm W x 0.65mm H 0.60mm W x 0.65mm H 0.60mm W x 0.65mm H 0.60mm W x 0.65mm H 0.60mm W x 0.65mm H
Interface I²C, RS-232, TTL I²C, RS-232, TTL I²C, RS-232, TTL I²C, RS-232, TTL I²C, RS-232, TTL
ControllerType - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 80°C -40°C ~ 80°C -40°C ~ 80°C -40°C ~ 80°C -40°C ~ 80°C