NTE Electronics, Inc NTE30092
भाग संख्या
NTE30092
निर्माता
NTE Electronics, Inc
श्रेणी:
LED 表示 - ディスクリート
पैकेज
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
डेटाशीत
印度语NTE30092.pdf
विवरण
LED-SMD SOT-23 YELL/GREEN
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order NTE30092 on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the NTE30092 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of NTE30092?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of NTE30092.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as NTE30092 pin diagram, NTE30092 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Bag Bag Bag Bag Bag
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
Color Green, Yellow Green, Yellow Green, Yellow Green, Yellow Green, Yellow
Configuration Common Anode Common Anode Common Anode Common Anode Common Anode
LensColor Colorless Colorless Colorless Colorless Colorless
LensTransparency Clear Clear Clear Clear Clear
MillicandelaRating 4mcd 4mcd 4mcd 4mcd 4mcd
LensSize 3.00mm x 1.30mm 3.00mm x 1.30mm 3.00mm x 1.30mm 3.00mm x 1.30mm 3.00mm x 1.30mm
Voltage-Forward(Vf)(Typ) 2.15V Green, 2.1V Yellow 2.15V Green, 2.1V Yellow 2.15V Green, 2.1V Yellow 2.15V Green, 2.1V Yellow 2.15V Green, 2.1V Yellow
Current-Test 20mA 20mA 20mA 20mA 20mA
ViewingAngle 140° 140° 140° 140° 140°
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Features - - - - -
Size/Dimension 3.00mm L x 1.30mm W 3.00mm L x 1.30mm W 3.00mm L x 1.30mm W 3.00mm L x 1.30mm W 3.00mm L x 1.30mm W