Cosel USA, Inc. NAH-30-472
भाग संख्या
NAH-30-472
निर्माता
Cosel USA, Inc.
श्रेणी:
電力線フィルター モジュール
पैकेज
डेटाशीत
印度语NAH-30-472.pdf
विवरण
LINE FILTER 250VDC/VAC 30A CHAS
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order NAH-30-472 on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the NAH-30-472 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of NAH-30-472?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of NAH-30-472.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as NAH-30-472 pin diagram, NAH-30-472 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
निर्माता Cosel USA, Inc. Cosel USA, Inc. Cosel USA, Inc. Cosel USA, Inc. Cosel USA, Inc.
Packaging Box Box Box Box Box
Series NAH NAH NAH NAH NAH
ProductStatus Active Active Active Active Active
FilterType Single Phase Single Phase Single Phase Single Phase Single Phase
Configuration Single Stage Single Stage Single Stage Single Stage Single Stage
Voltage-RatedDC 250V 250V 250V 250V 250V
Voltage-RatedAC 250V 250V 250V 250V 250V
Voltage-RatedAC(PhasetoGround/Neutral) 250 V 250 V 250 V 250 V 250 V
Voltage-RatedAC(PhasetoPhase) - - - - -
Current 30 A 30 A 30 A 30 A 30 A
Frequency-Operating - - - - -
Applications General Purpose General Purpose General Purpose General Purpose General Purpose
ApprovalAgency cURus, VDE cURus, VDE cURus, VDE cURus, VDE cURus, VDE
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C