Microchip Technology MXLSMBJ43CA
भाग संख्या
MXLSMBJ43CA
डेटाशीत
印度语MXLSMBJ43CA.pdf
विवरण
TVS DIODE 43VWM 69.4VC SMBJ
Product details
1. How to order MXLSMBJ43CA on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the MXLSMBJ43CA price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MXLSMBJ43CA?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MXLSMBJ43CA.
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels - - - - -
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 43V 43V 43V 43V 43V
Voltage-Breakdown(Min) 47.8V 47.8V 47.8V 47.8V 47.8V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 69.4V 69.4V 69.4V 69.4V 69.4V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 8.6A 8.6A 8.6A 8.6A 8.6A
Power-PeakPulse 600W 600W 600W 600W 600W