Microchip Technology MXLSMBJ36A
भाग संख्या
MXLSMBJ36A
डेटाशीत
印度语MXLSMBJ36A.pdf
विवरण
TVS DIODE 36VWM 58.1VC SMBJ
Product details
1. How to order MXLSMBJ36A on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the MXLSMBJ36A price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MXLSMBJ36A?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MXLSMBJ36A.
7.How to contact us to get technical supports, such as MXLSMBJ36A pin diagram, MXLSMBJ36A datasheet?
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels 1 1 1 1 1
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 36V 36V 36V 36V 36V
Voltage-Breakdown(Min) 40V 40V 40V 40V 40V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 58.1V 58.1V 58.1V 58.1V 58.1V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 10.3A 10.3A 10.3A 10.3A 10.3A
Power-PeakPulse 600W 600W 600W 600W 600W