Microchip Technology MXLSMBJ28AE3
भाग संख्या
MXLSMBJ28AE3
डेटाशीत
印度语MXLSMBJ28AE3.pdf
विवरण
TVS DIODE 28VWM 45.4VC SMBJ
Product details
1. How to order MXLSMBJ28AE3 on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the MXLSMBJ28AE3 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MXLSMBJ28AE3?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MXLSMBJ28AE3.
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels 1 1 1 1 1
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 28V 28V 28V 28V 28V
Voltage-Breakdown(Min) 31.1V 31.1V 31.1V 31.1V 31.1V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 45.4V 45.4V 45.4V 45.4V 45.4V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 13.2A 13.2A 13.2A 13.2A 13.2A
Power-PeakPulse 600W 600W 600W 600W 600W