Microchip Technology MXLSMBJ22CAE3
भाग संख्या
MXLSMBJ22CAE3
निर्माता
Microchip Technology
श्रेणी:
TVS - ダイオード
पैकेज
DO-214AA, SMB
डेटाशीत
印度语MXLSMBJ22CAE3.pdf
विवरण
TVS DIODE 22VWM 35.5VC SMBJ
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order MXLSMBJ22CAE3 on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the MXLSMBJ22CAE3 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MXLSMBJ22CAE3?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MXLSMBJ22CAE3.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case DO-214AA, SMB DO-214AA, SMB DO-214AA, SMB DO-214AA, SMB DO-214AA, SMB
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels - - - - -
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 22V 22V 22V 22V 22V
Voltage-Breakdown(Min) 24.4V 24.4V 24.4V 24.4V 24.4V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 35.5V 35.5V 35.5V 35.5V 35.5V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 16.9A 16.9A 16.9A 16.9A 16.9A
Power-PeakPulse 600W 600W 600W 600W 600W