Meritek MVR10D560K
भाग संख्या
MVR10D560K
निर्माता
Meritek
श्रेणी:
TVS - バリスタ、MOV
पैकेज
डेटाशीत
印度语MVR10D560K.pdf
विवरण
VARISTOR 56V 500A 10MM DISC THRU