Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MV300G-4T280.
| चित्र |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | MV300 | MV300 | MV300 | MV300 | MV300 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Inverter | Inverter | Inverter | Inverter | Inverter |
| Voltage-Output | 380VAC | 380VAC | 380VAC | 380VAC | 380VAC |
| Voltage-Input | - | - | - | - | - |
| ACOutlets | - | - | - | - | - |
| Connector-ACOutput | - | - | - | - | - |
| Connector-VoltageInput | - | - | - | - | - |
| Power-OutputContinuous | 280 kW | 280 kW | 280 kW | 280 kW | 280 kW |
| Power-OutputSurge | - | - | - | - | - |
| RemoteCapability | Yes | Yes | Yes | Yes | Yes |
| RegionUtilized | International | International | International | International | International |
| Size | 14.23 L x 27.56 W x 37.64 H (361.5mm x 700.0mm x 956.0mm) | 14.23 L x 27.56 W x 37.64 H (361.5mm x 700.0mm x 956.0mm) | 14.23 L x 27.56 W x 37.64 H (361.5mm x 700.0mm x 956.0mm) | 14.23 L x 27.56 W x 37.64 H (361.5mm x 700.0mm x 956.0mm) | 14.23 L x 27.56 W x 37.64 H (361.5mm x 700.0mm x 956.0mm) |