ITT Cannon, LLC MS3102E22-19PY
भाग संख्या
MS3102E22-19PY
निर्माता
ITT Cannon, LLC
श्रेणी:
円形コネクタ
पैकेज
डेटाशीत
印度语MS3102E22-19PY.pdf
विवरण
CONN RCPT MALE 14P SILV SLDR CUP
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order MS3102E22-19PY on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the MS3102E22-19PY price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MS3102E22-19PY?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
निर्माता ITT Cannon, LLC ITT Cannon, LLC ITT Cannon, LLC ITT Cannon, LLC ITT Cannon, LLC
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Product Status Active Active Active Active Active
Number of Positions 14 14 14 14 14
Shell Size - Insert 22-19 22-19 22-19 22-19 22-19
Shell Size MIL - - - - -
Mounting Type Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount
Mounting Feature Flange Flange Flange Flange Flange
Termination,Fastening Solder Cup Solder Cup Solder Cup Solder Cup Solder Cup
Item22 Threaded Threaded Threaded Threaded Threaded
Item23 Y Y Y Y Y
Item24 Metal Metal Metal Metal Metal
Item25 Aluminum Alloy Aluminum Alloy Aluminum Alloy Aluminum Alloy Aluminum Alloy
Item27 Silver Silver Silver Silver Silver
Item28 Olive Drab Olive Drab Olive Drab Olive Drab Olive Drab
Item30 - - - - -
Item31 - - - - -
Item32 - - - - -
Item33 22A 22A 22A 22A 22A
Item34 500VAC, 700VDC 500VAC, 700VDC 500VAC, 700VDC 500VAC, 700VDC 500VAC, 700VDC