Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components MMA02040D2213CB300
भाग संख्या
MMA02040D2213CB300
निर्माता
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
श्रेणी:
チップ抵抗器 - 表面実装
पैकेज
MELF, 0204
डेटाशीत
印度语MMA02040D2213CB300.pdf
विवरण
RES 221KOHM 0.25% 1/4W MELF 0204
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order MMA02040D2213CB300 on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the MMA02040D2213CB300 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MMA02040D2213CB300?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case MELF, 0204 MELF, 0204 MELF, 0204 MELF, 0204 MELF, 0204
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series MMA - Precision MMA - Precision MMA - Precision MMA - Precision MMA - Precision
ProductStatus Active Active Active Active Active
Resistance 221 kOhms 221 kOhms 221 kOhms 221 kOhms 221 kOhms
Tolerance ±0.25% ±0.25% ±0.25% ±0.25% ±0.25%
Power(Watts) 0.25W, 1/4W 0.25W, 1/4W 0.25W, 1/4W 0.25W, 1/4W 0.25W, 1/4W
Composition Thin Film Thin Film Thin Film Thin Film Thin Film
TemperatureCoefficient ±25ppm/°C ±25ppm/°C ±25ppm/°C ±25ppm/°C ±25ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
Ratings AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200
Size/Dimension 0.055 Dia x 0.142 L (1.40mm x 3.60mm) 0.055 Dia x 0.142 L (1.40mm x 3.60mm) 0.055 Dia x 0.142 L (1.40mm x 3.60mm) 0.055 Dia x 0.142 L (1.40mm x 3.60mm) 0.055 Dia x 0.142 L (1.40mm x 3.60mm)