ams-OSRAM USA Inc. LT T66G-BBCB-38-0-20-L-ZO
भाग संख्या
LT T66G-BBCB-38-0-20-L-ZO
निर्माता
ams-OSRAM USA Inc.
श्रेणी:
LED 表示 - ディスクリート
पैकेज
2-PLCC
डेटाशीत
印度语LT T66G-BBCB-38-0-20-L-ZO.pdf
विवरण
LED TOPLED PLCC SMD
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order LT T66G-BBCB-38-0-20-L-ZO on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the LT T66G-BBCB-38-0-20-L-ZO price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of LT T66G-BBCB-38-0-20-L-ZO?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case 2-PLCC 2-PLCC 2-PLCC 2-PLCC 2-PLCC
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series TOPLED® Black TOPLED® Black TOPLED® Black TOPLED® Black TOPLED® Black
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Color Green Green Green Green Green
Configuration - - - - -
LensColor Colorless Colorless Colorless Colorless Colorless
LensTransparency Clear Clear Clear Clear Clear
MillicandelaRating - - - - -
LensSize 2.55mm Dia 2.55mm Dia 2.55mm Dia 2.55mm Dia 2.55mm Dia
Voltage-Forward(Vf)(Typ) 2.7V 2.7V 2.7V 2.7V 2.7V
Current-Test 20mA 20mA 20mA 20mA 20mA
ViewingAngle 55° 55° 55° 55° 55°
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Wavelength-Dominant 532nm 532nm 532nm 532nm 532nm
Wavelength-Peak 524nm 524nm 524nm 524nm 524nm
Features - - - - -
Size/Dimension 3.20mm L x 2.80mm W 3.20mm L x 2.80mm W 3.20mm L x 2.80mm W 3.20mm L x 2.80mm W 3.20mm L x 2.80mm W