ams-OSRAM USA Inc. LO E6SF-BABB-34-1-50-R18-Z
भाग संख्या
LO E6SF-BABB-34-1-50-R18-Z
निर्माता
ams-OSRAM USA Inc.
श्रेणी:
LED 表示 - ディスクリート
पैकेज
4-PLCC
डेटाशीत
印度语LO E6SF-BABB-34-1-50-R18-Z.pdf
विवरण
LED SMD
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order LO E6SF-BABB-34-1-50-R18-Z on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the LO E6SF-BABB-34-1-50-R18-Z price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of LO E6SF-BABB-34-1-50-R18-Z?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case 4-PLCC 4-PLCC 4-PLCC 4-PLCC 4-PLCC
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series Power TOPLED® Power TOPLED® Power TOPLED® Power TOPLED® Power TOPLED®
ProductStatus Last Time Buy Last Time Buy Last Time Buy Last Time Buy Last Time Buy
Color Orange Orange Orange Orange Orange
Configuration - - - - -
LensColor Colorless Colorless Colorless Colorless Colorless
LensTransparency Clear Clear Clear Clear Clear
MillicandelaRating 2300mcd 2300mcd 2300mcd 2300mcd 2300mcd
LensSize 2.40mm Dia 2.40mm Dia 2.40mm Dia 2.40mm Dia 2.40mm Dia
Voltage-Forward(Vf)(Typ) 2.15V 2.15V 2.15V 2.15V 2.15V
Current-Test 50mA 50mA 50mA 50mA 50mA
ViewingAngle 120° 120° 120° 120° 120°
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Wavelength-Dominant 606nm 606nm 606nm 606nm 606nm
Wavelength-Peak 610nm 610nm 610nm 610nm 610nm
Features - - - - -
Size/Dimension 3.20mm L x 2.80mm W 3.20mm L x 2.80mm W 3.20mm L x 2.80mm W 3.20mm L x 2.80mm W 3.20mm L x 2.80mm W