LM4128BMF-1.8.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of LM4128BMF-1.8.
| चित्र |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| ReferenceType | Series | Series | Series | Series | Series |
| OutputType | Fixed | Fixed | Fixed | Fixed | Fixed |
| Voltage-Output(Min/Fixed) | 1.8V | 1.8V | 1.8V | 1.8V | 1.8V |
| Voltage-Output(Max) | - | - | - | - | - |
| Current-Output | 20 mA | 20 mA | 20 mA | 20 mA | 20 mA |
| Tolerance | ±0.2% | ±0.2% | ±0.2% | ±0.2% | ±0.2% |
| TemperatureCoefficient | 75ppm/°C | 75ppm/°C | 75ppm/°C | 75ppm/°C | 75ppm/°C |
| Noise-01Hzto10Hz | 170µVp-p | 170µVp-p | 170µVp-p | 170µVp-p | 170µVp-p |
| Noise-10Hzto10kHz | - | - | - | - | - |
| Voltage-Input | 2.2V ~ 5.5V | 2.2V ~ 5.5V | 2.2V ~ 5.5V | 2.2V ~ 5.5V | 2.2V ~ 5.5V |