Littelfuse Inc. LA100P6504
भाग संख्या
LA100P6504
निर्माता
Littelfuse Inc.
श्रेणी:
電気、特殊ヒューズ
पैकेज
Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
डेटाशीत
印度语LA100P6504.pdf
विवरण
FUSE CARTRIDGE 650A 1KVAC/750VDC
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order LA100P6504 on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the LA100P6504 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of LA100P6504?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of LA100P6504.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as LA100P6504 pin diagram, LA100P6504 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
निर्माता Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series POWR-GARD® LA100P POWR-GARD® LA100P POWR-GARD® LA100P POWR-GARD® LA100P POWR-GARD® LA100P
ProductStatus Active Active Active Active Active
MountingType Bolt Mount Bolt Mount Bolt Mount Bolt Mount Bolt Mount
FuseType Cartridge Cartridge Cartridge Cartridge Cartridge
CurrentRating(Amps) 650A 650A 650A 650A 650A
VoltageRating-AC 1 kV 1 kV 1 kV 1 kV 1 kV
VoltageRating-DC 750 V 750 V 750 V 750 V 750 V