ITT Cannon, LLC KPSE06E18-32PF42F26
भाग संख्या
KPSE06E18-32PF42F26
निर्माता
ITT Cannon, LLC
श्रेणी:
円形コネクタ
पैकेज
डेटाशीत
KPSE06E18-32PF42F26.pdf
विवरण
CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order KPSE06E18-32PF42F26 on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the KPSE06E18-32PF42F26 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of KPSE06E18-32PF42F26?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
निर्माता ITT Cannon, LLC ITT Cannon, LLC ITT Cannon, LLC ITT Cannon, LLC ITT Cannon, LLC
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series KPSE KPSE KPSE KPSE KPSE
Product Status Active Active Active Active Active
Connector Type Plug, Male Pins Plug, Male Pins Plug, Male Pins Plug, Male Pins Plug, Male Pins
Number of Positions 32 32 32 32 32
Shell Size - Insert 18-32 18-32 18-32 18-32 18-32
Shell Size MIL - - - - -
Mounting Feature - - - - -
Termination,Fastening Crimp Crimp Crimp Crimp Crimp
Item22 Bayonet Lock Bayonet Lock Bayonet Lock Bayonet Lock Bayonet Lock
Item23 N (Normal) N (Normal) N (Normal) N (Normal) N (Normal)
Item24 Metal Metal Metal Metal Metal
Item25 Aluminum Alloy Aluminum Alloy Aluminum Alloy Aluminum Alloy Aluminum Alloy
Item27 Gold Gold Gold Gold Gold
Item28 Olive Drab Olive Drab Olive Drab Olive Drab Olive Drab
Item29 - - - - -
Item30 - - - - -
Item31 - - - - -
Item32 - - - - -
Item33 7.5A 7.5A 7.5A 7.5A 7.5A
Item34 600VAC, 850VDC 600VAC, 850VDC 600VAC, 850VDC 600VAC, 850VDC 600VAC, 850VDC