ITT Cannon, LLC KPSE06E16-26PY
भाग संख्या
KPSE06E16-26PY
निर्माता
ITT Cannon, LLC
श्रेणी:
円形コネクタ
पैकेज
डेटाशीत
印度语KPSE06E16-26PY.pdf
विवरण
CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order KPSE06E16-26PY on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the KPSE06E16-26PY price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of KPSE06E16-26PY?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
निर्माता ITT Cannon, LLC ITT Cannon, LLC ITT Cannon, LLC ITT Cannon, LLC ITT Cannon, LLC
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series KPSE KPSE KPSE KPSE KPSE
Product Status Active Active Active Active Active
Connector Type Plug, Male Pins Plug, Male Pins Plug, Male Pins Plug, Male Pins Plug, Male Pins
Number of Positions 26 26 26 26 26
Shell Size - Insert 16-26 16-26 16-26 16-26 16-26
Shell Size MIL - - - - -
Mounting Feature - - - - -
Termination,Fastening Crimp Crimp Crimp Crimp Crimp
Item22 Bayonet Lock Bayonet Lock Bayonet Lock Bayonet Lock Bayonet Lock
Item23 Y Y Y Y Y
Item24 Metal Metal Metal Metal Metal
Item25 Aluminum Alloy Aluminum Alloy Aluminum Alloy Aluminum Alloy Aluminum Alloy
Item27 Gold Gold Gold Gold Gold
Item28 Olive Drab Olive Drab Olive Drab Olive Drab Olive Drab
Item30 - - - - -
Item31 Backshell Backshell Backshell Backshell Backshell
Item32 - - - - -
Item33 7.5A 7.5A 7.5A 7.5A 7.5A
Item34 600VAC, 850VDC 600VAC, 850VDC 600VAC, 850VDC 600VAC, 850VDC 600VAC, 850VDC