L3 Narda-MITEQ JS2-00100200-09-10P
भाग संख्या
JS2-00100200-09-10P
निर्माता
L3 Narda-MITEQ
श्रेणी:
RF アンプ
पैकेज
Module
डेटाशीत
印度语JS2-00100200-09-10P.pdf
विवरण
AMPLIFIER
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order JS2-00100200-09-10P on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the JS2-00100200-09-10P price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of JS2-00100200-09-10P?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
निर्माता L3 Narda-MITEQ L3 Narda-MITEQ L3 Narda-MITEQ L3 Narda-MITEQ L3 Narda-MITEQ
Packaging Box Box Box Box Box
Series JS JS JS JS JS
ProductStatus Active Active Active Active Active
Frequency 100MHz ~ 2GHz 100MHz ~ 2GHz 100MHz ~ 2GHz 100MHz ~ 2GHz 100MHz ~ 2GHz
P1dB 10dBm 10dBm 10dBm 10dBm 10dBm
Gain 35dB 35dB 35dB 35dB 35dB
NoiseFigure 0.9dB 0.9dB 0.9dB 0.9dB 0.9dB
RFType General Purpose General Purpose General Purpose General Purpose General Purpose
Voltage-Supply 15V 15V 15V 15V 15V
Current-Supply 195mA 195mA 195mA 195mA 195mA
TestFrequency 100MHz ~ 2GHz 100MHz ~ 2GHz 100MHz ~ 2GHz 100MHz ~ 2GHz 100MHz ~ 2GHz